8317 BELLA MAR TRL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 650964409

$286 158
Assessed Value
$286 158
Market Value
Annual Tax
$286 158
Taxable Value
Ownership
OwnerGARCIA, VALERIE THERESE COMA E
Mailing Address8317 BELLA MAR TRL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 810 sq ft
Lot Size6 379 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 025
Building Value$221 133
Just (Market) Value$286 158
Assessed Value$286 158
Taxable Value$286 158
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $345 900 01