7149 LA LENAIRE DR

LONGBOAT KEY, Florida 34228 · Manatee County · Parcel 7761400109

$2 547 596
Assessed Value
$2 547 596
Market Value
Annual Tax
$2 547 596
Taxable Value
Ownership
OwnerTOTAL CONSCIOUSNESS LLC
Mailing Address2664 RINGLING BLVD SARASOTA FL 34237
Property Details
Year Built2024
Living Area2 786 sq ft
Lot Size56 493 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 071 000
Building Value$1 476 596
Just (Market) Value$2 547 596
Assessed Value$2 547 596
Taxable Value$2 547 596