7054 113TH CT E

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 605309909

$448 732
Assessed Value
$448 732
Market Value
Annual Tax
Taxable Value
Ownership
OwnerHUNTER, JOHNNY JR
Mailing Address7054 113TH CT E PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area2 459 sq ft
Lot Size8 772 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 998
Building Value$378 734
Just (Market) Value$448 732
Assessed Value$448 732
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $498 000 01