7032 119TH CT E

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 605306609

$356 810
Assessed Value
$356 810
Market Value
Annual Tax
$356 810
Taxable Value
Ownership
OwnerYE, LUN
Mailing Address7032 119TH CT E PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area2 788 sq ft
Lot Size6 624 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$59 989
Building Value$296 821
Just (Market) Value$356 810
Assessed Value$356 810
Taxable Value$356 810
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $442 400 01