6931 115TH ST E

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 605309759

$550 398
Assessed Value
$550 398
Market Value
Annual Tax
$550 398
Taxable Value
Ownership
OwnerSELLEN, AUTUMN FAYE
Mailing Address6931 115TH ST E PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area3 377 sq ft
Lot Size9 266 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$69 998
Building Value$480 400
Just (Market) Value$550 398
Assessed Value$550 398
Taxable Value$550 398
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $585 000 01