6710 36TH AVE E LOT 184

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 673209904

$104 420
Assessed Value
$104 420
Market Value
Annual Tax
$79 420
Taxable Value
Ownership
OwnerCLEMENS, JONATHAN
Mailing Address6710 36TH AVE E LOT 184 PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built1981
Living Area1 320 sq ft
Lot Size4 008 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Land Value$29 750
Just (Market) Value$104 420
Assessed Value$104 420
Exemptions-$25 000
Taxable Value$79 420