6033 34TH ST W APT 103

BRADENTON, Florida 34210 · Manatee County · Parcel 6109175502

$37 930
Assessed Value
$140 250
Market Value
Annual Tax
$12 930
Taxable Value
Ownership
OwnerSHINKA, SUSAN A
Mailing Address6033 34TH ST W 103 BRADENTON FL 34210
Property Details
Year Built1985
Living Area936 sq ft
Lot Size5 663 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$140 250
Assessed Value$37 930
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 930