6023 WHITE MANGROVE LN

BRADENTON, Florida 34210 · Manatee County · Parcel 6147133709

$868 950
Assessed Value
$868 950
Market Value
Annual Tax
$868 950
Taxable Value
Ownership
OwnerBUSH, ROBERT D
Mailing Address6023 WHITE MANGROVE LN BRADENTON FL 34210
Property Details
Year Built2024
Living Area2 986 sq ft
Lot Size3 382 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$178 500
Building Value$690 450
Just (Market) Value$868 950
Assessed Value$868 950
Taxable Value$868 950
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de enero de 2025 $850 000 01