6015 LILLI WAY

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5960100005

$30 271
Assessed Value
$93 500
Market Value
Annual Tax
$5 271
Taxable Value
Ownership
OwnerRFL FAMILY TRUST
Mailing Address6015 LILLI WAY BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1967
Living Area555 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$93 500
Assessed Value$30 271
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 271