6013 LILLI WAY

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5960000007

$102 472
Assessed Value
$117 300
Market Value
Annual Tax
$77 472
Taxable Value
Ownership
OwnerBEYER, JEANNE
Mailing Address6013 LILLI WAY BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1967
Living Area833 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$117 300
Assessed Value$102 472
Exemptions-$25 000
Taxable Value$77 472