6011 LILLI WAY

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5958800004

$29 401
Assessed Value
$96 900
Market Value
Annual Tax
$4 401
Taxable Value
Ownership
OwnerMORABITO, NICHOLAS
Mailing Address6011 LILLI WAY BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1967
Living Area630 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$96 900
Assessed Value$29 401
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 401