5925 OAKHAVEN LN

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604503709

$465 153
Assessed Value
$465 153
Market Value
Annual Tax
$440 153
Taxable Value
Ownership
OwnerZANDROWICZ, ROBERT M
Mailing Address5925 OAKHAVEN LN PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area3 414 sq ft
Lot Size8 194 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$56 100
Building Value$409 053
Just (Market) Value$465 153
Assessed Value$465 153
Exemptions-$50 722
Taxable Value$440 153
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $641 000 01