510 71ST ST

HOLMES BEACH, Florida 34217 · Manatee County · Parcel 7134800007

$781 720
Assessed Value
$781 720
Market Value
Annual Tax
$781 720
Taxable Value
Ownership
OwnerISSA HOMES INC
Mailing Address950 CELEBRATION BLVD SUITE F CELEBRATION FL 34747
Property Details
Lot Size8 740 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$765 000
Building Value$16 720
Just (Market) Value$781 720
Assessed Value$781 720
Taxable Value$781 720
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $100 11