4440 RAYFIELD DR

SARASOTA, Florida 34243 · Manatee County · Parcel 1947404453

$35 792
Assessed Value
$133 450
Market Value
Annual Tax
$10 792
Taxable Value
Ownership
OwnerSHEA, PATRICIA J
Mailing Address4440 RAYFIELD DR SARASOTA FL 34243
Property Details
Year Built1973
Living Area768 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$133 450
Assessed Value$35 792
Exemptions-$25 000
Taxable Value$10 792