3725 112TH ST E

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 612303959

$397 864
Assessed Value
$397 864
Market Value
Annual Tax
$397 864
Taxable Value
Ownership
OwnerSHUYAKA, ALBERT NKOY
Mailing Address5155 9TH AVE N UNIT 101 SAINT PETERSBURG FL 33710
Property Details
Year Built2024
Living Area2 613 sq ft
Lot Size8 212 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 025
Building Value$332 839
Just (Market) Value$397 864
Assessed Value$397 864
Taxable Value$397 864
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $423 000 01