209 BOLIVIA BLVD

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5867003059

$49 227
Assessed Value
$66 642
Market Value
Annual Tax
$24 227
Taxable Value
Ownership
OwnerLEYTHAM, BILLY G
Mailing Address209 BOLIVIA BLVD BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1976
Living Area984 sq ft
Lot Size4 613 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Land Value$35 700
Just (Market) Value$66 642
Assessed Value$49 227
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 227