2009 SUNSET DR UNIT E4

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 6136700769

$27 914
Assessed Value
$104 550
Market Value
Annual Tax
$2 914
Taxable Value
Ownership
OwnerCOFFEY, WILLIE L
Mailing Address2009 SUNSET DR E4 BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1971
Living Area733 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$104 550
Assessed Value$27 914
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 914