1611 LEISURE DR UNIT C5

BRADENTON, Florida 34207 · Manatee County · Parcel 5911000007

$33 733
Assessed Value
$79 900
Market Value
Annual Tax
$8 733
Taxable Value
Ownership
OwnerOLIVEROS, EUGENIO E
Mailing Address1611 LEISURE DR C5 BRADENTON FL 34207
Property Details
Year Built1964
Living Area576 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$79 900
Assessed Value$33 733
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 733