11821 GLENSIDE TER

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604566809

$255 338
Assessed Value
$255 338
Market Value
Annual Tax
$255 338
Taxable Value
Ownership
OwnerHENRIQUEZ, NOELIS MARGARITA RO
Mailing Address11821 GLENSIDE TER PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area1 382 sq ft
Lot Size1 800 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 950
Building Value$215 388
Just (Market) Value$255 338
Assessed Value$255 338
Taxable Value$255 338
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $285 000 01