11428 TRIVIO TER

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604544309

$393 491
Assessed Value
$393 491
Market Value
Annual Tax
$393 491
Taxable Value
Ownership
OwnerDUGGAR, CARSON
Mailing Address11428 TRIVIO TER PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area1 826 sq ft
Lot Size7 168 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 225
Building Value$318 266
Just (Market) Value$393 491
Assessed Value$393 491
Taxable Value$393 491
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $420 000 01