11353 OUTRIGGER PL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606258909

$673 473
Assessed Value
$673 473
Market Value
Annual Tax
$648 473
Taxable Value
Ownership
OwnerBECKER, PATTI H
Mailing Address11353 OUTRIGGER PL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 796 sq ft
Lot Size10 056 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 100
Building Value$583 373
Just (Market) Value$673 473
Assessed Value$673 473
Exemptions-$50 722
Taxable Value$648 473