11332 65TH TER E

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 605320159

$222 571
Assessed Value
$222 571
Market Value
Annual Tax
$222 571
Taxable Value
Ownership
OwnerOCALA HILLS LLC
Mailing Address11214 E DR MARTIN LUTHER KING JR STE 154 SEFFNER FL 33584
Property Details
Year Built2024
Living Area1 708 sq ft
Lot Size1 960 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 993
Building Value$182 578
Just (Market) Value$222 571
Assessed Value$222 571
Taxable Value$222 571
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $257 000 01
1 de agosto de 2024 $1 163 800 05