11326 FIELDSTONE DR

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604505759

$327 862
Assessed Value
$327 862
Market Value
Annual Tax
$302 862
Taxable Value
Ownership
OwnerPAQUIN, WARREN ALLEN
Mailing Address11326 FIELDSTONE DR PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area2 260 sq ft
Lot Size5 697 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$51 000
Building Value$276 862
Just (Market) Value$327 862
Assessed Value$327 862
Exemptions-$50 722
Taxable Value$302 862
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $421 200 01