11325 TRIVIO TER

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604543459

$405 235
Assessed Value
$405 235
Market Value
Annual Tax
$405 235
Taxable Value
Ownership
OwnerBALBIN, MINIHAJA BATENGA
Mailing Address228 WEST MIDLAND AVE PARAMUS NJ 07652
Property Details
Year Built2024
Living Area1 809 sq ft
Lot Size5 875 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 225
Building Value$330 010
Just (Market) Value$405 235
Assessed Value$405 235
Taxable Value$405 235
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $474 300 01