11323 SEASONS WAY

PALMETTO, Florida 34221 · Manatee County · Parcel 604542559

$349 580
Assessed Value
$579 675
Market Value
Annual Tax
$324 580
Taxable Value
Ownership
OwnerKOSKELA, EARL JR
Mailing Address11323 SEASONS WAY PALMETTO FL 34221
Property Details
Year Built2024
Living Area3 036 sq ft
Lot Size8 428 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 225
Building Value$504 450
Just (Market) Value$579 675
Assessed Value$349 580
Exemptions-$50 722
Taxable Value$324 580
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $759 400 01