11308 OUTRIGGER PL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606259509

$493 108
Assessed Value
$493 108
Market Value
Annual Tax
$468 108
Taxable Value
Ownership
OwnerHOPKINS, BRENT E
Mailing Address11308 OUTRIGGER PL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 087 sq ft
Lot Size6 500 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 100
Building Value$403 008
Just (Market) Value$493 108
Assessed Value$493 108
Exemptions-$50 722
Taxable Value$468 108