10109 GULF DR

ANNA MARIA, Florida 34216 · Manatee County · Parcel 7085901109

$2 983 612
Assessed Value
$2 983 612
Market Value
Annual Tax
$2 983 612
Taxable Value
Ownership
OwnerELM AVENUE RENTALS LLC
Mailing Address3334 E COAST HWY 569 CORONA DEL MAR CA 92625
Property Details
Year Built2024
Living Area2 502 sq ft
Lot Size5 775 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$755 926
Building Value$2 227 686
Just (Market) Value$2 983 612
Assessed Value$2 983 612
Taxable Value$2 983 612