10015 PLUM RIVER DR

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 400490159

$430 345
Assessed Value
$430 345
Market Value
Annual Tax
$405 345
Taxable Value
Ownership
OwnerJEKLINSKI, SAMANTHA
Mailing Address10015 PLUM RIVER DR PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 202 sq ft
Lot Size5 670 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$76 500
Building Value$353 845
Just (Market) Value$430 345
Assessed Value$430 345
Exemptions-$50 722
Taxable Value$405 345
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $464 100 03