VACANT SW TIN RD

LEE, Florida 32059 · Madison County · Parcel 342S101491000000

$354 031
Assessed Value
$354 031
Market Value
Annual Tax
$354 031
Taxable Value
Ownership
OwnerCLIMBING ROCK LAND LLC
Mailing AddressPO BOX 71116 ALBANY GA 31708
Property Details
Lot Size6 969 600 sq ft
Use Code091
Valuation Breakdown
Land Value$320 000
Building Value$34 031
Just (Market) Value$354 031
Assessed Value$354 031
Taxable Value$354 031