392 NE PERILLA WAY

PINETTA, Florida 32350 · Madison County · Parcel 122N095219001000

$33 929
Assessed Value
$73 430
Market Value
Annual Tax
$8 929
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS TONY
Mailing AddressPO BOX 316 PINETTA FL 32350
Property Details
Year Built2000
Living Area1 368 sq ft
Lot Size21 780 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$4 000
Just (Market) Value$73 430
Assessed Value$33 929
Exemptions-$25 000
Taxable Value$8 929