316 NE GWEN WAY

LEE, Florida 32059 · Madison County · Parcel 021S10104200C007

$32 208
Assessed Value
$95 459
Market Value
Annual Tax
$7 208
Taxable Value
Ownership
OwnerPARKS NIKKI L
Mailing AddressPO BOX 474 MADISON FL 32341
Property Details
Year Built1992
Living Area1 568 sq ft
Lot Size25 613 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$15 620
Just (Market) Value$95 459
Assessed Value$32 208
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 208