164 SW COOK AVE

GREENVILLE, Florida 32331 · Madison County · Parcel 0000002282000000

$38 673
Assessed Value
$93 724
Market Value
Annual Tax
$13 673
Taxable Value
Ownership
OwnerGREENWOOD VERA ANN EST
Mailing AddressPO BOX 160 GREENVILLE FL 32331
Property Details
Year Built1998
Living Area1 976 sq ft
Lot Size21 562 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$6 000
Just (Market) Value$93 724
Assessed Value$38 673
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 673