134 SW ORLANDO AVE

GREENVILLE, Florida 32331 · Madison County · Parcel 0000002315000000

$72 923
Assessed Value
$79 860
Market Value
Annual Tax
$70 079
Taxable Value
Ownership
OwnerTHOMPSON JOHNNY ET AL
Mailing AddressPO BOX 644 GREENVILLE FL 32331
Property Details
Year Built1985
Living Area1 757 sq ft
Lot Size15 681 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$6 000
Building Value$1 119
Just (Market) Value$79 860
Assessed Value$72 923
Exemptions-$2 844
Taxable Value$70 079