11825 NW LITTLE CAT RD

GREENVILLE, Florida 32331 · Madison County · Parcel 323N083387002000

$48 651
Assessed Value
$140 217
Market Value
Annual Tax
$23 651
Taxable Value
Ownership
OwnerJARVIS PAULA
Mailing Address11825 NW LITTLE CAT RD GREENVILLE FL 32331
Property Details
Year Built1973
Living Area1 858 sq ft
Lot Size133 293 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$24 480
Just (Market) Value$140 217
Assessed Value$48 651
Exemptions-$25 000
Taxable Value$23 651