110 SW LYPE LOOP ST

GREENVILLE, Florida 32331 · Madison County · Parcel 0000002429008001

$4 125
Assessed Value
$4 125
Market Value
Annual Tax
$4 125
Taxable Value
Ownership
OwnerHALL THOMAS ET AL
Mailing Address340 SW LEE AVE MADISON FL 32340
Property Details
Lot Size6 098 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$2 000
Building Value$2 125
Just (Market) Value$4 125
Assessed Value$4 125
Taxable Value$4 125