105 NE JUDAS TRL

LEE, Florida 32059 · Madison County · Parcel 051S111501009000

$183 406
Assessed Value
$183 406
Market Value
Annual Tax
$158 406
Taxable Value
Ownership
OwnerNEWBURGER MICHAEL
Mailing Address105 NE JUDAS TRL LEE FL 32059
Property Details
Year Built2022
Living Area1 872 sq ft
Lot Size87 120 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$17 340
Building Value$166 066
Just (Market) Value$183 406
Assessed Value$183 406
Exemptions-$50 722
Taxable Value$158 406