10453 S CR 53

LEE, Florida 32059 · Madison County · Parcel 052S101419003001

$40 351
Assessed Value
$90 577
Market Value
Annual Tax
$15 351
Taxable Value
Ownership
OwnerWETHERINGTON BRYNNE I
Mailing Address10453 S CR 53 LEE FL 32059
Property Details
Year Built2001
Living Area1 392 sq ft
Lot Size87 120 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$16 000
Just (Market) Value$90 577
Assessed Value$40 351
Exemptions-$25 000
Taxable Value$15 351