1041 NW CIRCLE RD

MADISON, Florida 32340 · Madison County · Parcel 062N093180000000

$32 007
Assessed Value
$172 175
Market Value
Annual Tax
$7 007
Taxable Value
Ownership
OwnerADLEBURG LARRY J TRUSTEE
Mailing AddressPO BOX 215 MADISON FL 32341
Property Details
Year Built1993
Living Area1 078 sq ft
Lot Size3 583 681 sq ft
Use Code056
Valuation Breakdown
Land Value$14 160
Just (Market) Value$172 175
Assessed Value$32 007
Exemptions-$25 000
Taxable Value$7 007