9957 NW 3RD ST

BRISTOL, Florida 32321 · Liberty County · Parcel 0121S8W02316015

$29 223
Assessed Value
$29 223
Market Value
Annual Tax
$4 223
Taxable Value
Ownership
OwnerMORAN, KAREN DENISE
Mailing Address9957 NW 3RD ST BRISTOL FL 32321
Property Details
Year Built2019
Living Area640 sq ft
Lot Size17 859 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$6 000
Just (Market) Value$29 223
Assessed Value$29 223
Exemptions-$25 000
Taxable Value$4 223