20189 NE TODD RD

HOSFORD, Florida 32334 · Liberty County · Parcel 0271S6W00767005

$4 554
Assessed Value
$4 554
Market Value
Annual Tax
$4 554
Taxable Value
Ownership
OwnerPEDDIE, WANDA
Mailing AddressP.O. BOX 61 HOSFORD FL 32334
Property Details
Lot Size27 007 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 674
Building Value$2 880
Just (Market) Value$4 554
Assessed Value$4 554
Taxable Value$4 554
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $4 000 01