16933 NE LANGSTON LOOP

HOSFORD, Florida 32334 · Liberty County · Parcel 0261S6W00695003

$26 362
Assessed Value
$38 589
Market Value
Annual Tax
$1 362
Taxable Value
Ownership
OwnerLANGSTON, STEVIE
Mailing Address16933 NE LANGSTON LOOP HOSFORD FL 32334
Property Details
Year Built1992
Living Area1 742 sq ft
Lot Size32 670 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$3 750
Just (Market) Value$38 589
Assessed Value$26 362
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 362