16905 NE LANGSTON LOOP

HOSFORD, Florida 32334 · Liberty County · Parcel 0261S6W00697000

$30 170
Assessed Value
$41 335
Market Value
Annual Tax
$5 170
Taxable Value
Ownership
OwnerLANGSTON, HELEN
Mailing Address16905 NE LANGSTON LOOP HOSFORD FL 32334
Property Details
Year Built1958
Living Area1 045 sq ft
Lot Size42 688 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$4 900
Just (Market) Value$41 335
Assessed Value$30 170
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 170