9031 SW STATE ROAD 24

CEDAR KEY, Florida 32625 · Levy County · Parcel 0032500000

$448 684
Assessed Value
$448 684
Market Value
Annual Tax
$32 634
Taxable Value
Ownership
OwnerFGCMB CREDITS LLC
Mailing AddressPO BOX 20197 ATLANTA GA 30325
Property Details
Year Built1975
Living Area1 012 sq ft
Lot Size10 876 932 sq ft
Use Code099
Valuation Breakdown
Land Value$416 050
Just (Market) Value$448 684
Assessed Value$448 684
Taxable Value$32 634