6590 SE 220 AVE

MORRISTON, Florida 32668 · Levy County · Parcel 0961801100

$41 204
Assessed Value
$107 040
Market Value
Annual Tax
$16 204
Taxable Value
Ownership
OwnerYOUR TRUSTEE LLC-TTEE
Mailing Address2598 E SUNRISE BLVD FT LAUDERDALE FL 33304
Property Details
Year Built2007
Living Area1 144 sq ft
Lot Size54 450 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Just (Market) Value$107 040
Assessed Value$41 204
Exemptions-$25 000
Taxable Value$16 204
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2025 $99 900 01
1 de octubre de 2025 $77 000 01
1 de mayo de 2025 $70 000 12