15750 NW 90 AVE

TRENTON, Florida 32693 · Levy County · Parcel 0056800200

$30 466
Assessed Value
$259 836
Market Value
Annual Tax
$5 466
Taxable Value
Ownership
OwnerTRIMBLE MATHEW A
Mailing Address15750 NW 90TH AVE TRENTON FL 32693
Property Details
Year Built1997
Living Area1 080 sq ft
Lot Size653 400 sq ft
Use Code055
Valuation Breakdown
Land Value$14 456
Just (Market) Value$259 836
Assessed Value$30 466
Exemptions-$25 000
Taxable Value$5 466