12290 NE 131 PL

ARCHER, Florida 32618 · Levy County · Parcel 0314702500

$92 539
Assessed Value
$92 539
Market Value
Annual Tax
$92 539
Taxable Value
Ownership
OwnerGAMAGE KIM MARY
Mailing Address813 SE 1ST CT CRYSTAL RIVER FL 34229
Property Details
Lot Size217 800 sq ft
Use Code000
Valuation Breakdown
Land Value$63 600
Building Value$28 939
Just (Market) Value$92 539
Assessed Value$92 539
Taxable Value$92 539
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $100 11