11751 NE 131 PL

ARCHER, Florida 32618 · Levy County · Parcel 031490010B

$488 719
Assessed Value
$701 709
Market Value
Annual Tax
$488 719
Taxable Value
Ownership
Owner3990 CD LLC
Mailing Address12708 SAN JOSE BLVD #3 JACKSONVILLE FL 32223
Property Details
Year Built2024
Living Area3 015 sq ft
Lot Size871 200 sq ft
Use Code060
Valuation Breakdown
Land Value$17 050
Building Value$471 669
Just (Market) Value$701 709
Assessed Value$488 719
Taxable Value$488 719