10371 NE 99 PL

ARCHER, Florida · Levy County · Parcel 1706700000

$49 428
Assessed Value
$157 590
Market Value
Annual Tax
$24 428
Taxable Value
Ownership
OwnerJOHNSON THOMAS G
Mailing Address10371 NE 99TH PL ARCHER FL 32618
Property Details
Year Built1998
Living Area1 736 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$20 000
Just (Market) Value$157 590
Assessed Value$49 428
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 428