10210 NE 68 LN

BRONSON, Florida · Levy County · Parcel 0933004000

$26 455
Assessed Value
$92 503
Market Value
Annual Tax
$1 455
Taxable Value
Ownership
OwnerGIBBS PETER DUANE SR EST
Mailing AddressC/O KATHLEEN E GIBBS BRONSON FL 32621
Property Details
Year Built1999
Living Area1 216 sq ft
Lot Size13 068 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$10 800
Just (Market) Value$92 503
Assessed Value$26 455
Exemptions-$25 000
Taxable Value$1 455