10150 NW 35 AVE

CHIEFLAND, Florida 32626 · Levy County · Parcel 0169700000

$180 656
Assessed Value
$292 972
Market Value
Annual Tax
$180 656
Taxable Value
Ownership
OwnerVALDES JUAN-EH LIFE ESTATE
Mailing Address3303 VICTORY PALM DR EDGEWATER FL 32141
Property Details
Year Built2024
Living Area1 800 sq ft
Lot Size700 445 sq ft
Use Code060
Valuation Breakdown
Land Value$9 800
Building Value$170 856
Just (Market) Value$292 972
Assessed Value$180 656
Taxable Value$180 656
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $100 11
1 de julio de 2024 $100 11